Obsługa prawna

Szukamy zawsze najbardziej optymalnych rozwiązań dla naszych klientów, minimalizując możliwość pojawienia się niebezpieczeństw. Błyskawiczne i profesjonalne podejście do pojawiających się problemów pozwala na najbardziej korzystne ich rozwiązanie.

 

Gwarantujemy:

Skuteczność

Doradzamy klientom jak najskuteczniej realizować ich interesy. W codziennej analizie umów, negocjacji z kontrahentami, jak również przy reprezentowaniu przed sądami.

Wsparcie

Nasi Prawnicy zostają na stałe przypisani do danego klienta, dzięki czemu znają specyfikę prowadzonej działalności.

Doświadczenie

Elastyczność

Wieloletnie zajmowanie się sprawami gospodarczymi pozwoliło na wypracowanie skutecznych metod podstępowania.

Oferujemy za równo stałą współprace na podstawie abonamentu, jak również rozliczenia na podstawie bieżącego zapotrzebowania.

Specjalizacja

Naszym Klientom zapewniamy bieżącą obsługę prawną w zakresie prowadzonej przez nich organizacji w obszarze działalności gospodarczej osób fizycznych i prawnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Naszym atutem jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym . Specjalizujemy się w następujących obszarach:

Preferujemy dwa modele współpracy:

1. Abonament  - jest w nim określony czasowy i zadaniowy zakres współpracy. Pozwala to na outsourcing obsługi prawnej przy korzystnej cenie miesięcznej. Jednocześnie zapewniając firmie pełną obsługę prawną wtedy gdy tego potrzebuje.

 

2. Zlecenia - każdorazowe zlecanie zadań do realizacji w zależności od potrzeb.

 

 

Wyróżniają nas:

doświadczenie

elastyczność

indywidualna oferta

wsparcie dedykowanego radcy prawnego

szeroki zakres doradztwa prawnego

reprezentacja przez sądami oraz instytucjami publicznymi

 • Prawo Pracy

  - pomoc prawna przy nawiązywaniu rozwiązywaniu stosunku pracy, zawieraniu umów pracy i innych umów cywilnoprawnych

  - reprezentacja klientów w sporach pracowniczych przed sądami wszystkich instancji na terenie całego kraju i negocjacje ugodowe w sprawach prawa pracy, m.in. mobbingu, dyskryminacji, wypadków przy pracy i innych roszczeń pracowniczych

  - legalizacja pracy i pobytu obywateli państw trzecich, w tym członków zarządu, m.in. zezwolenia na pracę, wizy, karty pobytu

  - bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy

 • Prawo umów

  przygotowanie, opiniowanie i negocjacje umów, w tym umów dystrybucyjnych, agencyjnych, umów ramowych współpracy, umów sprzedaży i dostawy, umów marketingowych, umów licencyjnych

 • Obsługa korporacyjna

  - Tworzenie nowych podmiotów prawnych  (sp. z o.o., S.A., oddziały spółek zagranicznych  i inne) oraz ich bieżąca obsługa prawna, w tym obsługa zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy, posiedzeń rad nadzorczych i zarządów, - zmian statutów i umów spółek

  - restrukturyzacja i likwidacja spółek

  - analiza prawna i projekty typu due diligence

 • Prawo nieruchomości

  - analiza prawna nieruchomości oraz analizy prawne spółek i innych podmiotów będących właścicielami lub użytkownikami nieruchomości.

  - porządkowanie stanu prawnego nieruchomości

  - reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych

  - obsługa prawna najmu komercyjnego po stronie wynajmującego i najemcy

  - negocjowanie wszelkich umów dotyczących kupna i sprzedaży nieruchomości,

 • Dochodzenie wierzytelności

  - dochodzenie wierzytelności z tytułu nienależytego wykonania umów, czynów niedozwolonych (w tym odszkodowania  za szkody majątkowe i osobowe)

  - reprezentacja w postępowaniu przed sądowym, sądowym i egzekucyjnym

 • Własność intelektualna

  - doradztwo prawne oraz reprezentacja przed sądami w sporach dotyczących naruszenia praw własności intelektualnej i nieuczciwej konkurencji, tajemnicy przedsiębiorstwa i know-how

  - współpraca z rzecznikami patentowymi świadczymy pomoc związaną z uzyskaniem i utrzymywaniem praw ochronnych na znaki towarowe i wzory użytkowe, patenty, a także praw z rejestracji wzorów przemysłowych  i na oznaczenia geograficzne.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, oraz doradzą najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa firmy.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Formularz wysłany

Pozostańmy w kontakcie

Pracujemy w dni robocze między 8.00-16.00

kontakt@hr.info.pl

+48 22 354 67 25

HRS Projekt Sp. z o.o.

Ostrobramska 101a

04-041 Warszawa

O nas

Agencja Personalna HR Support to zespół specjalistów, który do każdego podchodzi z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów.

Ostrobramska 101A

04-041 Warszawa

Biuro:

 

Warszawa

 

ul. OSTROBRAMSKA 101A

 

04-041 Warszawa

 

 

© 2014-2023 HR Support

Dane:

 

HRS Projekt Sp. z o.o.

 

ul. OSTROBRAMSKA 101A

 

04-041 Warszawa

 

NIP: 1132918681

 

Regon: 365463958

 

KRS: 0000638760