Autorskie metody

Aktywne poszukiwanie kandydatów oparte o metody Head Hunting, Direct Search, sieci społecznościowe, portale branżowe i specjalistyczne, oraz własne kontakty biznesowe

Model współpracy

Rekrutacje

Większość działań ukierunkowanych jest na alternatywne i aktywne poszukiwanie kandydatów, bo tylko to daje wymierne korzyści oraz pozwala szybko i z sukcesem zakończyć poszukiwania, a doświadczenie i wiedza, którą posiadają nasi specjaliści sprawiają, że docieramy do najlepszych talentów.

 

Gwarantujemy:

Success fee

 Dajemy naszym klientom wybór. Dzięki opcji success fee opłatę za wykonaną usługę pobieramy tylko w sytuacji decyzji o wyborze danego kandydata

Wsparcie

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne w zakresie aktualnej sytuacji na rynku pracy,  systemów zatrudnienia, promocji wizerunku pracodawcy

Gwarancje

Elastyczność

Zapewniamy na nasze usługi gwarancje. W razie gdyby kandydat lub pracodawca nie zdecydował się na kontynuację współpracy, ponawiamy rekrutację w ramach wcześniejszej opłaty.

Możemy dostosować warunki współpracy do oczekiwań klienta oraz możliwości rynkowych.

Dlaczego warto

Indywidualne podejście oraz elastyczność.

Współpracujemy zarówno  z małymi podmiotami, jak i dużymi międzynarodowymi organizacjami.  Klienci cenią nas za                  elastyczność, możliwość dopasowania oferty do ich wymogów, polityki firmy i wielkości organizacji.

Doskonałe relacje

Budujemy doskonałe relacje z kandydatami, co potwierdzają niezależne źródła i opinie osób biorących udział w naszych rekrutacjach. Daje to przewagę podczas prowadzonych procesów rekrutacyjnych, a tym samym podkreśla również pozytywny wizerunek przyszłego pracodawcy.

Klientów

Czasu

Skuteczność

Kandydatów

poleciłoby naszą usługę innym firmom

oszczędzają nasi klienci poprzez przeprowadzenie rekrutacji przez nas.

Docieramy do znacznie większej ilości kandydatów, niż w przypadku standardowych procesów rekrutacji.

pozyskanych za naszą pomocą kontynuuje współpracę z pracodawcą po okresie próbnym. Nasi kandydaci przechodzą dokładny proces selekcji i dokładamy wielu starań, aby znaleźć lojalnych,  rzetelnych  i odpowiedzialnych pracowników.

91%

80%

95%

90%

 • 1 Brak ryzyka

  Dzięki możliwości Success fee, nie pobieramy opłat za rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego, aż do momentu decyzji o wyborze kandydata.  Po uruchomieniu procesu korzystamy od razu ze wszystkich dostępnych narzędzi.

 • 2 Minimum formalności

  Do rozpoczęcia współpracy wystarczy wypełnienie formularza opisu stanowiska oraz podpisanie umowy. Nasi specjaliści mogą w tym zakresie pomóc

 • 3 Szybkość

  Pierwszych kandydatów przedstawiamy najczęściej w przeciągu 7 dni od rozpoczęcia procesu. Standardowo proces rekrutacyjny trwa maksymalnie 4-6 tygodni. Robimy wszystko co możliwe, aby proces trwał jak najkrócej.

 • 4 Dyskrecja

  Zapewniamy ją zarówno ze strony pracodawcy jak i kandydata do momentu, aż obydwie strony wyrażą zgodę na udostępnienie danych. Procesy przez nas prowadzone są na najwyższym poziomie, co potwierdzają pozytywne opinie kandydatów jak i pracodawców.

 • 5 Najlepsze opinie

  78% kandydatów zostało pozyskanych metodami alternatywnymi. Dzięki doskonałym opiniom na portalach społecznościowych i branżowych możemy dotrzeć do większej ilości pasywnych kandydatów oraz najlepszych talentów, którzy chętnie biorą udział w projektach przez nas realizowanych.

 • 6 Szacunek

  Budujemy doskonałe relacje z kandydatami, co daje przewagę podczas prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Podkreśla to również pozytywny wizerunek przyszłego pracodawcy.

 • 7 Indywidualność

  Do każdego procesu rekrutacyjnego przypisany jest konkretny specjalista i w każdym momencie możliwy jest kontakt z osobą odpowiedzialną. Rekruterzy reagują natychmiastowo na zmieniającą się sytuację podczas rekrutacji, doradzają i informują o tym Klienta.

 • 8 Zasięg

  Działamy na różnych rynkach, możemy dostosować proces do wymagań pracodawcy. Rekrutujemy w całej Polsce jak również na innych rynkach EU. Prowadziliśmy z sukcesem procesy również poza Europą.

15 000

Analizowanych CV

3259

Spotkań rekrutacyjnych

150

Zadowolonych klientów

465

Zatrudnionych pracowników przez naszych klientów

Autorskie metody

Doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie innowacyjnych metod wyszukiwania oraz prowadzenia procesów rekrutacyjnych.  Oparte są one o aktywne poszukiwanie kandydatów, korzystając ze wsparcia metod Head Hunting, Direct Search, oraz sieci społecznościowych, jak i kontaktów własnych.

Head hunting

Poszukiwanie bezpośrednie kandydatów w zależności od wymaganych kompetencji

Rekrutacje

Znalezienie idealnego kandydata z dostępnych osób poszukujących pracy

Employer Branding

Promocja pracodawcy jako marki wśród obecnych i przyszłych pracowników

Direct search

Wyszukiwanie kandydatów na stanowiska wyższego szczebla z uwzględnieniem konkretnych umiejętności

Filmy promocyjne

Wspierające pozyskanie najlepszych kandydatów, promocja pracodawcy

Obsługa prawna

Doradztwo w zakresie rekrutacji, zatrudnienia i zagadnień biznesowych

Współpraca z HR Support

Etapy procesu rekrutacji

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, oraz doradzą najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa firmy.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Formularz wysłany

Pozostańmy w kontakcie

kontakt@hr.info.pl

Pracujemy w dni robocze między 8.00-16.00

HRS Projekt Sp. z o.o.

Ostrobramska 101a

04-041 Warszawa

O nas

Agencja Personalna HR Support to zespół specjalistów, który do każdego podchodzi z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów.

Ostrobramska 101A

04-041 Warszawa

Biuro:

 

Warszawa

 

ul. OSTROBRAMSKA 101A

 

04-041 Warszawa

 

 

© 2014-2023 HR Support

Dane:

 

HRS Projekt Sp. z o.o.

 

ul. OSTROBRAMSKA 101A

 

04-041 Warszawa

 

NIP: 1132918681

 

Regon: 365463958

 

KRS: 0000638760